technologia

Kilka zaawansowanych sposobów, by być bardziej eko

alternative alternative energy clean 159397Zazwyczaj w kontekście ekologii mówi się o prostych zmianach, które nie kosztują wiele wysiłku, nie są tez specjalnie drogie. Dzisiaj wiemy jednak, że to może być za mało i musimy pójść w naszych staraniach dalej, np. przestawiając się na ogrzewanie energooszczędne. Poniżej kilka sposobów, których wprowadzenie będzie wymagało trochę zamieszania i nakładów finansowych, ale warto to zrobić dla przyszłości naszej planety.

Czytaj więcej: Kilka zaawansowanych sposobów, by być bardziej eko

Zdrowie a technologia

zdrowie a smartfonW ostatnim czasie poruszałem tutaj kilka tematów dotyczących wpływu technologii na nasze życie. Pisałem m.in. o inteligentnym mieszkaniu, aplikacjach „taksówkarskich”, zamawianiu żarełka online, a także o tym, jakie mamy obecnie nowe możliwości w kontekście podróżowania. Pominąłem jednak temat – wydawałoby się najważniejszy – czyli dotyczący naszego zdrowia. A są obecnie przecież możliwości, o których jeszcze niedawno nam się nawet nie śniło.

Czytaj więcej: Zdrowie a technologia

Praca sezonowa nie tylko dla fana technologii

gogleCo niemiara młodych ludzi, zaraz po szkole względnie studiach, zastanawia się, czym zająć się zawodowo. Poniektóre jednostki od małego dobrze wiedzą, kim chcą być w przyszłości i podążają w tym, przemyślanym kierunku, inne natomiast, potrzebują trochę czasu na namyślanie się.

Czytaj więcej: Praca sezonowa nie tylko dla fana technologii