Neony, citilighty, reklamy ledowe – jak mogą wpłynąć na Twój biznes?

las vegas 82319 1920Reklama papierowa odchodzi w zapomnienie. Odbyło się to na rzecz mocno ewoluującej promocji online. Jej obfity asortyment przynosi przedsiębiorcom kolosalne okazje pokazania się wśród potencjalnych nabywców. A co z opcją zewnętrzną? Rzeczywistość pokazuje, że bilboardy, czy banery wielkoformatowe na ścianach kamienic, a także na przystankach tramwajowych są stale ogromnie nośne. Powodzeniem mogą się poszczycić także reklamy na bazie światła – szyldy, czy citylighty. Omówmy szerzej tę kwestię.

W kraju jest tylko niewielu wytwórców reklamy podświetlanej opartej o kasetony led. Zjawisko to o tyle zaskakuje, iż jest to nader lukratywne zajęcie. Rywalizacja jest niewielka, zapotrzebowanie na nie jest non stop wysokich lotów, a korzyść z takiej reklamy jest realnie zacny. Trudnością są często: proces technologiczny, materiały, akcesoria, ale zwłaszcza pracownicy, których nie ma dużo na rynku.

Popyt na kasetony reklamowe jest naprawdę w niemal każdej specjalizacji. Niezależnie, czy masz salon beauty, knajpę – czy cukiernię – gdy u bramy do twojej inwestycji jest neon z nazwą - interesanci z łatwością trafią do firmy, pomaga to też zapamiętać markę i miejsce. Ma to wydźwięk wyjątkowo w ulokowaniach, gdzie ilość sklepów jest znacząca w głównych punktach - kapitalnie stworzone kasetony podświetlane pozwolą Ci się odróżnić, poprzez co klienci prędzej zwrócą uwagę, niż na punkty nieopodal.girl 3649758 1920

Przy doborze odpowiedniej reklamy dla danego przedsięwzięcia, znacząca jest jednak głównie cena kasetonów, ale należałoby spojrzeć bardziej perspektywicznie i popatrzeć na co atrakcyjniejsze pomysły i fachowo obmyślić sprawę. Jest to spory koszt i wskazane jest wydać budżet na coś, co co może odpowiadać nam na długo. Nie będzie to trudne zadanie. Spośród produktów na pewno wyróżnią się kasetony producenta o dobrej sławie i przyciągających modelach.

Istnieje na kuli ziemskiej kilka nietuzinkowych miejsc, gdzie podświetlane napisy grają ważną rolę. Bezspornie takowym regionem jest Daleki Wschód – np. na Tajwanie, czy w Hong Kongu - gdzie przecznice są rozświetlone przez kasetony podświetlane nieomal na każdym kroku. Cudowny neon znajduje się też na kultowym Moulin Rouge. Z kolei u nas - miejscem wartym odwiedzenia jest Wrocław, gdzie w zakątku niedaleko śródmieścia, zebrane są w jednym miejscu dawne podświetlane napisy.