Pozycje przygodowe, które warte są obejrzenia - czyli podróżniczy świat pokazany w telewizorze!

  • Kategoria: film
  • Opublikowano: piątek, 08 lipiec 2022 11:50
  • Super User
  • Odsłony: 192

book ga269a7dde 640Któż z nas nie uwielbia zwiedzać nieznanych miejscowości i podróżować? Z całą pewnością, podróże zarówno pozwalają nam na zapoznanie dotychczas nieznanych nam kultur i osób, ale przede wszystkim wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie oraz nastrój a także wyzwalają w organizmie ludzkim mnóstwo endorfin! Niestety, nie zawsze możemy zostawić pracę i bliskich za sobą oraz wyjechać na wyśnioną wyprawę. Ale czy zdajesz sobie sprawę, że odwiedzanie nowych miejsc może odbywać się bez wychodzenia z domu, wprost z Twojej domowej kanapy lub sypialni?

Warto mieć na uwadze, że poznawanie nowych miejsc jest możliwe właśnie za sprawą filmów podróżniczych! Co więcej, dzięki filmom możesz zainspirować się oraz zaplanować swoje następne wyprawy! Marzą Ci się wyjazdy na Azory, a może rozważasz wycieczkę na Islandię a może trekking w Kazbek - decyzja należy tylko do Ciebie! Dla osób zainteresowanych tematem wyjazdu na Kubę bez wątpienia polecamy film pt.: ”7 dni w Hawanie”, który odkrywa różne oblicza Kuby. Nie mamy wątpliwości, że owa produkcja z całą pewnością zachęci każdego podróżnika do zwiedzenia stolicy Kuby, którą jest Hawana.

Jeśli jednak zastanawiacie się nad zwiedzeniem pięknych widoków Tajlandii przygotowaliśmy dla Was równie ciekawą produkcję! Aby zobaczyć tajniki tego niesamowitego miejsca, bezapelacyjnie zapoznajcie się z filmem pt.: „Podróże marzeń: Tajlandia”. Po obejrzeniu tego filmu szybko stwierdzicie, że decydując się na wyjazd do Tajlandii cena nie ma znaczenia!

beach gc15f89324 640Nie da się ukryć, że niezwykle lubianym a przy tym równie chętnie obieralnym kierunkiem jest także Islandia - nie można się temu dziwić, krajobrazy tego miejsca stanowczo przyprawiają o dreszcze. Jeżeli chcesz obejrzeć to miejsce odrobinę głębiej, warto zdecydować się na obejrzenie kilku filmów oraz dokumentów obrazujących odbywające się tam życie. Musisz wiedzieć, że Islandia jest kierunkiem uwielbianym nie jedynie przez turystów, to ponadto bardzo częsty wybór reżyserii - nagrano tam bowiem mnóstwo popularnych oraz regularnie oglądanych przez fanów kina produkcji tj. : „Gra o tron”, „Tomb Raider”, czy niezwykle znany w ostatnim czasie serial „Black Mirror”.

Filmy przestały Ci wystarczać? Nie ma problemu, zorganizowane wyprawy z łatwością odnajdziesz np. na https://solisci.pl/wyprawy/, przed wyjazdem o atrakcjach i ciekawych miejscach można przeczytać na blogu podróżniczym https://solisci.pl/blog/. Z taką dawką wiedzy podróże, nawet w najbardziej egzotyczne miejsca, zyskają dodatkowy wymiar.