Elektronika

Reality show o planowaniu uroczystości ślubnych są coraz bardziej popularne. Czego dostarcza TV w tym zakresie i w jaki sposób narzeczonym w przygotowaniach do tego najważniejszego w ich życiu dnia?

tv g055849c1e 640Uroczystość ślubna należy do najważniejszych momentów w życiu. Z tego powodu młodzi długo przygotowują się do tej chwili, bardzo dokładnie obmyślając każdy szczegół. Kwestii tej dedykowanych jest szereg programów telewizyjnych, zawierających rozmaite cenne sugestie dotyczące ślubnych zmagań.

Czytaj więcej: Reality show o planowaniu uroczystości ślubnych są coraz bardziej popularne. Czego dostarcza TV w...

Gadżety, które warto mieć w somochodzie

auto14Mamy początek XXI stulecia. Naokoło nas nieustannie rzeczywistość zadziwia nowymi, wciąż bardziej przyjaznymi użytkownikowi pomysłami. I to we wszystkich dyscyplinach. Nie może być inaczej także w dziedzinie motoryzacyjnej. W jaki sposób się przejawia to dążenie do nowoczesności?

Czytaj więcej: Gadżety, które warto mieć w somochodzie

Gadżety narciarzy - które wybrać?

gogle technologieCzy jest ktoś, kto nie uwielbia bajerów? Każda osoba ma jakiegoś fioła, niekoniecznie na temat bajerów i zabawek oczywiście, no chyba że uprawia się taki sport, jak zjeżdżanie na desce po stokach albo jazda na nartach. Wtedy akcesoria nie tylko cieszą, ale również umilają zjazdy ze stoków.

Czytaj więcej: Gadżety narciarzy - które wybrać?

Hobby (poniekąd) motoryzacyjne

model samochoduAuta to hobby dla mnóstwa mężczyzn. Niekiedy zupełnie niewinne, polegające głównie na oglądaniu fotografii oraz marzeniu o zakupie bugatti, zaś czasem zmieniające się w niekończące się dni przesiedziane w garażu oraz dłubanie we własnym wymiarze nad własnym BMW lub citroenem. Jeszcze inni natomiast zbierają modele aut. I to nie tylko jako dzieci.

Czytaj więcej: Hobby (poniekąd) motoryzacyjne